POLPOŻ WARSZAWA

sprzęt przeciwpożarowy

PRZEGLĄDY TECHNICZNE I KONSERWACJA SPRZĘTU PRZECIWPOŻAROWEGO

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej konserwacji sprzętu przeciwpożarowego, od zakupu przez cały czas eksploatacji aż do chwili złomowania i utylizacji. Zajmujemy się również sprzętem, który nie został zakupiony w naszej firmie. Zapewniamy dojazd do klienta.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy bardzo wysoki poziom usług przy bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie prace wykonujemy sprawnie i solidnie. W ramach przeglądów technicznych i konserwacji wykonujemy:
– remonty gaśnic przenośnych i przewoźnych
– legalizacje UDT gaśnic śniegowych, butli do gazów technicznych, butli do stałych instalacji gaśniczych
– pomiary ciśnienia i wydajności wody w hydr. wew. i zew.
– próby ciśnieniowe węży hydrantowych
– wymiany zaworów hydrantowych
-przeglądy techniczne oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, drzwi przeciwpożarowych, przeciwpożarowych wyłączników prądu, systemów oddymiania klatek schodowych i hal produkcyjno-magazynowych, systemów sygnalizacji pożaru, systemów detekcji gazów, kontroli dostępu i wiele innych.
Jesteś ciekaw ile kosztuje u nas wykonanie takiej usługi? Dowiedz się już teraz! zadzwonisz pod numer (22) 846 25 77 lub napiszesz maila na adres info@polpoz.com.pl .

Ciekawi Cię, ile kosztuje u nas wykonanie takiej usługi? Dowiedz się już teraz! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer (22) 846 25 77 lub napiszesz maila na adres info@polpoz.com.pl. To nic nie kosztuje, a możliwe, że już podejmiesz decyzje odnośnie wyboru odpowiedniej firmy.

Bardzo zależy nam na tym, aby nasi klienci nie tylko posiadali najlepszy sprzęt przeciwpożarowy, ale także potrafili się nim posługiwać w razie potrzeby. W tym celu przeprowadzamy wśród pracowników szkolenia, podczas których uczą się jak poradzić sobie z małym pożarem. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta szkoleń przeciwpożarowych, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas szkoleń.

Scroll to Top