Profesjonalny sprzęt przeciwpożarowy: firma „POLPOŻ”

Nasz Zakład Usług Pożarniczych „POLPOŻ” Spółka z o.o. powstał w lutym 1988 r. Od ponad dwudziestu lat dbamy o Państwa bezpieczeństwo, oferując solidny i niezawodny sprzęt przeciwpożarowy.

Świetnie rozumiemy, jaka ważny jest sprawny sprzęt ppoż, dlatego ogromną uwagę przykładamy do jakości sprzedawanych przez nas urządzeń.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pomożemy Państwu wybrać najbardziej optymalne wyposażenie w pełni dostosowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy Państwu profesjonalny sprzęt przeciwpożarowy, w tym gaśnice m.in. proszkowe, śniegowe i pianowe, a także koce gaśnicze i węże hydrantowe oraz znaki bezpieczeństwa pożarowego. Nasi pracownicy przeprowadzają także konserwację urządzeń ppoż oraz impregnację ogniochronną tkanin i drewna.

Prowadzimy również profesjonalne szkolenia BHP i ppoż. Naszym klientom oferujemy szkolenia wstępne oraz okresowe, które przeprowadzamy u klienta.

Ponadto, zajmujemy się przygotowaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz planów ewakuacji dla obiektów.

Naszym klientom oferujemy również projektowanie i wykonanie instalacji hydrantowych i przeciwpożarowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty.

Dlaczego My?

  • Posiadamy ponad 24 lata doświadczenia na rynku
  • Gwarantujemy niskie ceny
  • Stawiamy na jakość
  • Dotrzymujemy terminów
  • Wykonujemy nawet nietypowe zlecenia